Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Nádory u dětí

Udělejte první krok

Objednejte se na vstupní vyšetření

Zajistíme vše potřebné

Odborníci Protonového centra zajistí veškerou komunikaci, formality i administrativu, které jsou spojené s procesem léčby. Budeme v kontaktu s ošetřujícím lékařem vašeho dítěte, Komplexním onkologickým centrem i zdravotní pojišťovnou. Nebudete se muset o nic starat.

Pečlivé plánování

Po vstupních vyšetřeních následuje pečlivé plánování léčby. Tým našich odborníků připraví každému dětskému pacientovi ozařovací plán, který je upraven tak, aby vyhovoval jeho individuálním potřebám. Jakmile je ozařovací plán připraven, může následovat samotná léčba. Před každým ozařováním je pečlivě překontrolována poloha pacienta, umístění nádoru a ozařovací plán.

Léčba je placena pojišťovnami

Protonová terapie je hrazena ze zákona zdravotními pojišťovnami. Ošetřující lékař vašeho dítěte a odborníci Protonového centra se postarají o celý proces úhrady léčby protony, zajistí přípravu žádosti i další formality. Aby byla protonová léčba ze strany zdravotní pojišťovny proplacena, je kromě doporučení lékařů Protonového centra nutné především doporučení Komplexního onkologického centra (KOC).

Jsme vám k dispozici

V případě, že se potřebujete zeptat na cokoliv v souvislosti s protonovou léčbou, její organizací, procesem nebo proplacením, jsou vám k dispozici koordinátorky léčby Protonového centra na čísle +420 222 998 989 nebo se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailu: pacient@ptc.cz nebo kontaktního formuláře. Nebojte se zeptat na cokoliv, každý váš dotaz je pro nás důležitý a budeme mu věnovat dostatečnou pozornost.

Chcete více informací o léčbě nádorů u dětí?

‹ Zpět

Nádory u dětí

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde