Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Nádory u dětí

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás na prvním místě

Naší prioritou je pacient. Chceme našim dětským pacientům poskytovat nejen léčebnou péči na vysoké úrovni, ale zajistit v maximální možné míře fyzické a psychické pohodlí. Ke každému pacientovi i jeho blízkým přistupujeme individuálně s ohledem na jeho potřeby a průběh onkologické léčby.

Psychická pohoda je důležitá

Velký vliv na příznivý průběh léčby má psychický stav a pohoda dítěte, která se ve velké míře odvíjí od psychického stavu rodičů. Rodič musí být dítěti oporou, posilovat a podporovat jej v průběhu léčby. Podržet dětského pacienta v náročných situacích a dodávat sílu a víru v úspěšné vyléčení.

Dostatek informací

Důležitou součástí, která má vliv na psychický stav rodiny, je dostatek informací. Dětští onkologové a další odborníci poskytují rodičům dostatek informací, vedou s nimi řadu pohovorů, během kterých podrobně vysvětlí, jak celý proces léčby bude probíhat, na co se musí připravit a jakým způsobem nemoc dítěte ovlivní celou rodinu.

Osobní průvodce léčbou

Vaše koordinátorka léčby z Klientského servisu vás bude provázet po celou dobu léčby v Protonovém centru a odpoví na všechny otázky související s protonovou terapií. Pomůže vám s vyřízením veškeré administrativy a formalit, domluví vám konzultace s lékařem, bude vám kdykoliv k dispozici. V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na svoji koordinátorku léčby nebo nás kontaktujte na čísle +420 222 998 989.

Dlouholeté zkušenosti našich lékařů

Protonové centrum v Praze poskytuje péči dětským i dospělým onkologickým pacientům. Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti v oblasti radioterapie, a to jak v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, tak v rámci běžné fotonové léčby. Využíváme metodu protonového záření, která je přesná, účinná a zároveň šetrná. Díky našemu vybavení, zkušeným odborníkům, skvělým výsledkům a profesionálnímu přístupu se řadíme mezi nejmodernější protonová centra světa.

Věnujeme vám naši pozornost

Naši odborníci se vám budou plně věnovat, kdykoliv to budete potřebovat, v průběhu celého procesu léčby. Vysvětlí vám možnosti léčby a odpoví na všechny vaše dotazy. Vysvětlí vám výhody protonové terapie, která zvyšuje šanci na vyléčení, včetně zachování kvality života v maximální možné míře. Tato metoda snižuje ozáření zdravých tkání a orgánů a také minimalizuje riziko vzniku nežádoucích účinků léčby.

Chcete více informací o léčbě nádorů u dětí?

‹ Zpět

Nádory u dětí

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde