Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Nádory u dětí

Umožňuje vám

být stále se svým dítětem

Průvodce léčbou profesor Proton

Kromě kvalitní péče chceme našim dětským pacientům poskytovat maximální fyzické, psychické i emocionální pohodlí. Pomocí kreslené postavičky profesora Protona vysvětlíme vašemu dítěti, jak bude léčba probíhat, jak na sebe jednotlivé části terapie budou navazovat. Profesor Proton bude pro vaše dítě kamarádem, společníkem, který ho bude provázet po celou dobu léčby.

Můžete být po celou dobu léčby se svým dítětem

V Protonovém centru klademe velký důraz na individuální přístup ke každému pacientovi. Víme, že léčba je pro dětské pacienty náročná, a proto umožňujeme jejich rodičům, aby s nimi byli po celou dobu léčby. Při čekání na ozařování je pro děti připravena relaxační místnost, která v ničem nepřipomíná nemocniční prostředí. Děti zde naleznou množství hraček, her, skládaček a také dřevěný model ozařoven, na kterém lékaři a samozřejmě profesor Proton, podrobně ukáží dětem, jak vypadá přístroj, kde bude samotné ozařování probíhat.

Dospávací pokoj

V některých případech je u dětí nezbytné podání anestezie. Může to být buď u některých diagnostických vyšetření, nebo při ozařování. V Protonovém centru jsou pro tyto situace k dispozici naši odborníci a speciálně vyškolené anesteziologické sestry, které mají veškeré potřebné vybavení a dlouholeté zkušenosti. Po podání anestézie strávíte společně s vaším dítětem určitý čas v anesteziologické místnosti, kde se dospí pod dohledem sestřiček a lékaře/anesteziologa.

Chcete více informací o léčbě nádorů u dětí?

‹ Zpět

Nádory u dětí

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde