Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Nádory u dětí

Protonové centrum

PTC

Protonové centrum v Praze poskytuje péči dětským i dospělým onkologickým pacientům. Využíváme metodu protonového záření, která je přesná, účinná a zároveň šetrná. Díky našemu vybavení, kvalifikovaným odborníkům, skvělým výsledkům a profesionálnímu přístupu se řadíme mezi nejmodernější protonová centra světa.

Pacient vždy na prvním místě!

Naší prioritou je pacient. Chceme, aby se u nás pacient během léčby rakoviny cítil co nejlépe a zároveň aby mu byla poskytována lékařská péče na vysoké úrovni. Ke každému pacientovi i jeho blízkým přistupujeme individuálně s ohledem na jeho potřeby a průběh onkologické léčby.

Maximální kvalita léčby rakoviny

Celý léčebný proces odpovídá přísným mezinárodním standardům, tak aby byla zajištěna maximální kvalita léčby rakoviny. Součástí centra je diagnostické vybavení jako MR (magnetická rezonance) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií).

Odborníci z protonového centra přispívají k rozvoji oboru

Naše centrum úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi. Naši odborníci přispívají k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Chcete více informací o léčbě nádorů u dětí?

‹ Zpět

Nádory u dětí

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde